JEEP SAFARİ & RAFTİNG

Jeep Safari & Rafting

On kişiye kadar varan kapasitelerdeki jeep seçeneklerimizle büyük gruplar için en ideal kombine turlarımızdan birisi Jeep & Raft’ tır. Jeep Turlarımızda 10 kişilik Land Rover arazi araçları kullanmaktayız. Land Rover araçlar da mutlaka bizden bir sürücü bulunmaktadır. 

Her grupta, sürücüler ve rehberler ile birlikte olası mekanik müdahaleler için teknik ekip hazır bulunmaktadır. Jeep Safari güzergahı çoğunlukla off-road olarak bilinen toprak yollarda ve dağlık arazi de seyreder. 

Katılımcılar Köprülü Kanyon Milli Parkında heyecan ve macera dolu bir yolculuktan sonra milli park içerisindeki Maviraft tesisine varırlar. Burada nefis bir öğle yemeği ziyafetinden sonra katılımcılar botlarına atlayarak kendilerini Köprüçay’ın serin sularına bırakırlar.
 

Tur Tarihleri: 01 Nisan – 30 Ekim arası belirtilen günlerde

Transfer Bölgeleri: Antalya, Belek, Side, Manavgat, Alanya

Minimum Katılımcı Sayısı: 1 Kişi

Yaş Limiti: 5 yaşından itibaren

Tur Fiyatı(Transfersiz): 100 TL

Tur Fiyatı(Transferli): 125 TL

Fiyata Dahil Olanlar: Jeep Safari Turu, Rafting Turu, Öğle Yemeği, Transfer(seçilmesi durumunda) Tur Ekipmanları, Tur Rehberleri, Araç Sürücüleri, Aktivite Sigortası

Fiyata Dahil Olmayanlar: İçecekler, Hediyelik Eşya, Video ve Fotoğraf Çekimleri, Rafting Ayakkabısı

Yanınızda Getiriniz: Su ayakkabısı ya da Spor ayakkabı (terlik uygun değildir), Havlu, Tur için kolay kuruyan giysiler, Tur sonrası için yedek kıyafet, Ekstra harcamalar için bir miktar para

Not: Uygun ayakkabısı olmayan misafirlerimiz tesisimizde uygun fiyat karşılığında rafting ayakkabısı satın alabilirler.


Resim
Resim
Resim
alt
alt
alt